Sat, Sep 15 | Akademia Świadomego Człowieka

LET It GO - Pozwól odejść

Warsztat o tym, jak radzić sobie ze stratą, jak się uwalniać, rozstawać, żegnać, odpuszczać, wybaczać. Jak inicjować zmianę, która będzie nas wspierać i wzmacniać. Zapraszamy do uważnego i odważnego przyjrzenia się tym obszarom życia, które są gotowe na zmianę.
Registration is Closed
LET It GO - Pozwól odejść

Time & Location

Sep 15, 2018, 10:00 AM – Sep 16, 2018, 6:00 PM
Akademia Świadomego Człowieka

About the event

Warsztat o tym, jak radzić sobie ze stratą, jak się uwalniać, rozstawać, żegnać, odpuszczać, wybaczać. Jak inicjować zmianę, która będzie nas wspierać i wzmacniać. Zapraszamy do uważnego i odważnego przyjrzenia się tym obszarom życia, które są gotowe na zmianę.

Jeśli :

- cierpisz z powodu własnych przekonań, poglądów i zachowań, które Ci nie służą, lecz które wciąż powtarzasz

- unikasz trudnych uczuć i stosujesz strategie, które oddalają Cię od zaspokajania własnych potrzeb

- pragniesz doświadczać więcej wolności i mocy; otworzyć się na nowe, eksperymentować, zainicjować zmianę, a powstrzymuje cię lęk

Mamy coś dla Ciebie...

Weekendowe wyzwanie w duchu ciekawości i eksploracji; inspirację do odważnego przyjrzenia się tym obszarom życia, które są gotowe na zmianę.

Kiedy puszczamy "trzymanie się" starych, nawykowych przekonań, sposobów reagowania, czy zachowania, odkrywamy przestrzeń, w której jest miejsce na więcej spontaniczności, radości i spełnienia.

Warsztat odbędzie się przy minimalnej liczbie 12 uczestników. W innym przypadku wpłacone zaliczki zostaną zwrócone, a chętni poinformowani o kolejnym terminie.

DO ZOBACZENIA :-)

OSOBY PROWADZĄCE:

Bożena Szymula – Trenerka i mediatorka. W swojej pracy inspiruje się przede wszystkim metodą Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Od 2010 r. prowadzi warsztaty, i sesje indywidualne oferując pomoc coachingową bądź mediacyjną. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu NVC zdobywała, uczestnicząc w szkoleniach certyfikowanych trenerów NVC z Polski i z zagranicy (Ewa Noemi Orłowska,Kay Rung, Liv Larsson, Patrycja Bielak, Sarah Peyton, Miki Kashtan, Pernille Plantener). Ukończyła intensywny roczny kurs mediacji w Akademii NVC ( Anna Mills, Ike Lasater, Tomasz Bagiński) oraz akredytowany kurs Need Based Coaching -połączenie NVC i coachingu - prowadzony przez Pernille Plantener. Jest również żywo zainteresowana najnowszymi badaniami z dziedziny neurologii, której podstaw uczyła się od Sary Peyton. Wyniki tych badań potwierdzają uzdrawiające działanie empatii na nasze komórki mózgowe. Jej inspiracją do działania, jest przyczynianie się do budowania świata opartego na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i współpracy.

http://www.strefarelacji.pl/

https://www.facebook.com/szymulastref

Monika Złahoda-Burg

Psycholog, coach, mediator, trenerka rozwoju osobistego. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz 3-letniego

Collegium Psychotronicznego. Ukończyła 2 poziomy treningu Zen Coaching, intensywny trening mediacji NVC (nonviolent communication) oraz wiele innych szkoleń i warsztatów reprezentujących różne podejścia i nauczycieli.

Od ponad 20 lat stale poszerza swoje zainteresowania i edukację dotyczącą szeroko rozumianego dobrostanu człowieka,

łącząc wiedzę uzyskaną z formalnego wykształcenia, z metodami

niekonwencjonalnymi oraz przekazami nauczycieli różnych tradycji psychologicznych i duchowych. Trzon jej pracy z grupami i osobami indywidualnymi stanowi połączenie podejścia zen coachingu, mindfulness i porozumienia bez przemocy. Z ciekawością przygląda się światu i ludziom, ceni różnorodność i z niej czerpie inspirację.

http://www.gajalearning.com/quest

https://www.znanylekarz.pl/monikazlahoda-burg/psycholog/otwock

CZAS I MIEJSCE:

Akademi Świadomego Człowieka, Gdańsk ul. Kaprów 3A

15-16 Września 2018 (sobota-niedziela), od 10.00 do 18.00 z przerwą obiadową

Inwestycja: 450 zł. Zaliczka w wysokości 250 zł płatna do dnia 28 sierpnia 2018 na konto:

FLOW Bożena Grzęda - Szymula

Nr rachunku: 76 1140 2004 0000 3102 3109 4462

Przy wpłacie całości do 15 sierpnia lub zapisie dwóch osób razem - cena 400 zł

Kontakt i zgłoszenia:

monika.z.burg@gmail.com, 516 070 337

bożena.szymula@gmail.com, 609 727 335

Tickets
Price
Quantity
Total
  • LET IT GO
    PLN 450
    PLN 450
    0
    PLN 0
TotalPLN 0

Share this event